صهیونیسم سرمنشاء یهودی­ستیزی است، یهودی­ستیزی را نابود کنیم

میرل کنُل یک یهودی بوده که گویا در شمال پاریس توسط  فردی مسلمان به علت یهودی بودن به قتل رسیده است. از زمان قتل وی طبلهای امپریالیسم و صهیونیسم به صدا درآمده تا بر همه جنایات صهیونیسم در جهان آب تطهیر بریزند. تمام کارزار تبلیغاتی اسلام­هراسی که توسط صهیونیسم بین­الملل تحت عنوان مبارزه با "اسلام سیاسی" به راه افتاده است و حدود یک میلیارد مسلمان در جهان را مورد اتهام قرار داده، تحقیر کرده، خونشان را در ممالک مسلمان از افغانستان گرفته تا عراق؛ سوریه؛ لیبی، یمن؛ سودان؛ مالی و... بر زمین می­ریزند، اسلام­ستیزی نیست، مبارزه بر ضد "تروریسم" است، لیکن قتل یک یهودی در فرانسه یهودی ستیزی است و باید بر ضد مسلمانان جنگ تبلیغاتی جهانی به راه انداخت.

در آلمان می­خواهند قوانینی تصویب کنند که در مدارس؛ کودکان مسلمان را کنترل کنند که مبادا به دانش آموزان و یا نونهالان یهودی سخنان ناگوار و به زعم آنان یهودی­ستیزانه ابراز دارند. حاکمیت آلمان قصد دارد خانواده این "یهودی­ستیزان" را مجازات کند، به این ترتیب که فرزندان آنها را مصادره نموده و توسط مربیان آلمانی تربیت نماید(بخوانید مغزشان را شستشو دهند-توفان). پلیس آلمان اعلام کرده است که باید در آمار مربوط به تخریب آثار یهودی و یا یهودی ستیزی که به عنوان جرم نازی­ها و دست راستی­ها محسوب شده و جمع­آوری می­شد، تجدید نظر کرد زیرا بخش عمده این جرایم متعلق به مسلمانان است و نه نازی­ها. از هم اکنون موجی ضد مسلمان در دفاع از یهودیان(بخوانید صهیونیسم-توفان) بلند شده است. شدت و ضعف این تبلیغات وابسته به درجه جنایاتی است که صهیونیسم در جهان مشغول ارتکاب آن است.

یهودی­ستیزی به مفهوم مخالفت با صهیونیسم نیست، و مخالفت با صهیونیسم نیز یهودی ستیزی نمی­باشد، ولی صهیونیستها انتقاد به اسرائیل صهیونیستی را یهودی ستیزی جا می­زنند و می­خواهند با هوچی­گری و حمایت نیروهای امپریالیستی مانع شوند که اساسا در اذهان عمومی نطفه­های انتقاد به جنایات اسرائیل بسته شود. آنها در فکر ایجاد یک فضای خفقان برای بستن دهان مردم هستند تا جنایات اسرائیل و تاریخ خونین صهیونیسم سینه به سینه مردم منتقل نشود تا تاریخ این جنایات فراموش گردد.

این مسلمانان نبودند که به  قتل عام منظم و مستمر یهودیان مبادرت کردند. این مسیحیان بودند که با کشتار یهودیان چه قبل از بروز نازیسم و چه توسط نازیسم به مبارزه با یهودیان پرداختند. این مسیحیان بودند که در عید پاک همواره یهودیان را لعنت می کردند که گویا "یهودا" نامی یهودی با خیانت و جاسوسی مسیح را به دشمنانش با بوسه بر دستان عیسی معرفی کرده تا وی را به صلیب بکشند. "بوسه یهودائی" در تاریخ بشریت به عنوان زشتترین نوع خیانت ثبت است و به یهودیان منتسب می­شود. دشمنی مسیحیت با یهودیت تاریخی طولانی­تر و خونین­تر و شرم­آورتر از مخالفتهای مسلمانان با یهودیان دارد. تاریخ بیاد ندارد که در ممالک مسلمان کشتار و نسل کشی یهودیان اتفاق افتاده باشد ولی سراسر اروپا را خون یهودیان رنگین کرده است. از روسیه تزاری؛ لهستان؛ آلمان تا فرانسه؛ بریتانیا و اسپانیا. یهودی ستیزی در این ممالک ریشه تاریخی؛ مذهبی و اقتصادی دارد. این حاکمیتهای بورژوائی که در یهودی کشی استادند بیکباره یادشان آمده که ریشه مسیحیت نیز از یهودیت برخاسته است و برخی از عوامفریبترین آنها خود را دارای دین یهودی مسیحی جا میزنند تا خط تمایزی با مسلمانان کشیده باشند و نه اینکه همدرد یهودیان باشند. حال آنکه مسیحیت در مبارزه و دشمنی با یهودیت جان  گرفت و هویت یافت و نه در همدردی و دوستی با یهودیت. "بوسه یهودائی" که در عید پاک همه بیادش می­افتند تجلی این واقعیت است.

صرفنظر از این عوامفریبی­های "بشردوستانه" بورژوازی اروپا و همدستانشان؛ کشتار یهودیان صرفنظر از تعداد کَمّی آنها؛ تنها به صرف یهودی بودن، یک جنایت بشری است و هرگز نمی­تواند مورد تائید قرار گیرد. ولی نسل کشی به هر بهانه­ای که باشد جنایت علیه بشریت است. چه این نسل کشی شامل یهودیان باشد و چه ارامنه؛ بومیان استرالیائی؛ کانادائی؛ سرخپوستان آمریکا و یا سیاهان آفریقا و یا در هر جای دیگری بر روی کره زمین.

بورژوازی اروپا همراه با صهیونیسم جهانی تحریم کالاهای اسرائیلی را که با مصادره زمینهای فلسطینی توسط یک ارتش تجاوزگر؛ فاشیستی و نژادپرست اشغالگر و با استفاده از نیروی کار ارزان و برده­وار فلسطینی­های اسیر تامین شده است، یهودی ستیزی جلوه می­دهد، در حالی که این اقدامات انسانی؛ بیان نارضائی مردم؛ دلیلی بر هشیاری آنها و همدردی با مردم فلسطین بر ضد مشتی جنایتکار نازی صفت است. تحریم کالاهای اسرائیلی؛ همانند تحریم کالاهای نژادپرستان آفریقای جنوبی بوده و هست. تحریم کالاهای اسرائیلی کوچکترین گامی است که یک انسان آزاده می­تواند برای دفاع از بشریت انجام دهد.

صهیونیستهای اسرائیل میلیونها فلسطینی را به قتل رساند، تارانده به زندان انداخته، قتل عام کرده و می­کند، ولی وجدان بورژوازی اروپا جریحه­دار نمی­شود و از این همه جنایات ضد بشری به خشم نمی­آید. ترور میرل کنل در فرانسه لیکن جنایت علیه بشریت جا زده می­شود. تبلیغ این ریاکاری توهین آشکار به خرد و ذکاوت شنونده است و خشم مردم جهان را بر ضد صهیونیسم اسرائیل تقویت می­کند. مردم جهان می­بینند که صهیونیسم جنایتکار جهانی با زور تبلیغات و عمال خودفروخته و ریاکار جهانی سیاه را سفید جا می­زند و به مردم حقنه می­کند که سخنان صهیونیسم جهانی را که انحصار جعل اخبار را به دست گرفته است بپذیرند. این بورزوازی در فیس بوک تلاش فراوان کرد تا از افشاء صهیونیسم اسرائیل جلوگیری کند و با برچسب یهودی­ستیزی مانع از پخش حقایق جهانی شود.

یهودی ستیزان کسانی هستند که موجبات نفرت ضد یهودی را فراهم می­آورند و اینان کسانی نیستند بجز همان صهیونیستها. آنچه نفرت ضد یهودی را افزایش می­دهد سخنان پرخاشگرانه یک کودک مسلمان به یک دانش آموز یهودی نیست، سخنان تبهکارانه و دروغهای شاخدار دولتمردان و دولتزنان اسرائیلی است که با توهین به خرد عمومی از تجاوز غیرقانونی و مورد انتقاد جهانی به دفاع برمی­خیزند و برخلاف تمام ضوابط و اصول انسانی و جهانی به خانه سازی­های غیر قانونی در فلسطین ادامه داده و آبادی­نشین­های یهودی فاشیستی را توسعه می­دهند. این اقدامات صهیونیسم بر ضد صلح در منطقه است و می­خواهد همه دنیا را با زور اسلحه و قتل و عام و با قدرت تبلیغاتی در مقابل عمل انجام شده قرار دهد. صهیونیسم در منطقه خود را تا دندان مسلح می­کند تا به عنوان استخوان لای زخم امنیت همه ممالک منطقه را برهم زند و استقلال کشورهای منطقه را تهدید نماید. اسرائیل یک کشور خرابکار در منطقه است و امروز این خرابکاری را در حمایت آشکار از جریانهای ارتجاعی ناسیونال شونیستی کردها در ایران؛ عراق و سوریه نشان می­دهد. بقاء کشورهای منطقه، امنیت کشورهای منطقه، آسایش کشورهای منطقه در نابودی صهیونیسم است.

مبارزه با صهیونیسم یهودی ستیزی نیست عین حمایت از یهودیان و مبارزه با یهودی ستیزان است. علت یهودی ستیزی در وجود اسرائیل است، بدون اسرائیل یهودی ستیزی نیز دوران خود را طی خواهد کرد و به فراموشی سپرده خواهد شد. یهودیان بومی فلسطینی حق دارند و باید در سرزمین خودشان که فلسطین است در کنار سایر فلسطینی های مسیحی و یا مسلمان در کشور واحد زندگی کنند ولی سرزمین فلسطین جائی برای یهودیان صهیونیست وارداتی ندارد. آنها باید به ممالک اصلی خویش باز گردند و به یهودی ستیزی در جهان نقطه پایانی بگذارند. آلمان و فرانسه که برای یهودیان صهیونیست چنین دل می­سوزانند چه خوب است که یهودیان صادراتی خویش به فرانسه را بپذیرند و شرایط مناسبی برای زندگی آنها در امنیت و آسایش فراهم آورند و نه اینکه از مردم فلسطین برای آنها مایه بگذارند.

یهودی ستیزی منشاء خود را در حمایت از اسرائیل دارد که خشم جهانیان را برانگیخته است.

پرچم مبارزه با یهودی ستیزی که ممالک امپریالیستی برافراشته­اند از جمله به این خاطر است که سیاستهای توسعه طلبانه آنها در منطقه توسط داعش و حمایت از وهابیون به شکست مفتضحانه­ای منجر شده است. سلفیستها که تا دیروز متحدان پروپا قرص آنها برای خرابکاری در منطقه بودند امروز با شکست در سوریه به موی دماغ آنها بدل شده­اند و حال به سرزمینهای مادری خویش بازگشته­اند. فرانسه؛ آلمان؛ بریتانیا مملو از نیروهای داعش بازگشته از جنگ، شده است که تابعیت همین کشورها را دارند. سرکوب دوستان سابق و سر به نیست کردن آنها تا لحظه­ایکه استفاده از آنها در جای دیگر در شرایط کنونی مقدور نیست به بهانه همین یهودی ستیزی آنها صورت می­گیرد. امروز یهودی ستیزی ابزاری در دست امپریالیسم و صهیونیسم شده است تا صهیونیسم را تقویت کنند و منتقدان صهیونیسم را نابود گردانند، ولی زهی خیال باطل که تا اسرائیل در منطقه مظهر صهیونیسم و خرابکاری و نژادپرستی است، مبارزه ملتهای منطقه بر ضد آنها و حامیانشان تمامی ندارد.

  بر گرفته از توفان شـماره 218 اردیبهشت­ماه  1397ـ مه سال 2018

ارگان مرکزی حزب کار ایران(توفان)

 

صفحه حزب کار ایران(توفان) در شبکه جهانی اینترنت

www.toufan.org

نشانی پست الکترونیکی(ایمیل)

toufan@toufan.org

لینک چند وبلاگ حزبی

وبلاگ توفان قاسمی

http://rahetoufan67.blogspot.se/

وبلاگ ظفرسرخ

 http://kanonezi.blogspot.se/

 وبلاگ کارگر آگاه

 http://www.kargareagah.blogspot.se/

  سایت کتابخانه اینترنتی توفان

http://toufan.org/ketabkane.htm

 سایت آرشیو نشریات توفان

 http://toufan.org/nashrie_tofan%20archive.htm

 توفان در توییتر

https://twitter.com/toufanhezbkar

توفان در فیسبوک

https://www.facebook.com/toufan.hezbekar

 توفان درفیسبوک به زبان انگلیسی

https://www.facebook.com/pli.toufan?fref=ts

 توفان درشبکه تلگرام

https://telegram.me/totoufan