تبرئه جنایت صهیونیسم به بهانه حضور و شرکت سازمان مقاومت حماس در راه آزادی فلسطین

دولت آلمان برخلاف قانون مصوبه مجلس خود که حق ندارد به مناطق بحرانی اسلحه صادر کند، به دولت اسرائیل چندین کشتی جنگی تحویل داد که قادرند برای استفاده از پرتاب موشکهای اتمی به کار گرفته شوند. دولت آلمان نخست کمی کرشمه آمد و دوستانه و با ناز و ادا به دولت اسرائیل یادآوری کرد که از توسعه شهرک سازی یهودی در مناطق مسکونی فلسطینی ها پرهیز کند، ولی بعد از اینکه دید اسرائیلی ها برای حرفهای دولت آلمان تره هم خورد نمی کنند و بر خواست خود پافشاری می نمایند و از "جنایات حماس" و به خطر افتادن امنیتشان سخن می رانند، با اجازه صدور کشتیهای جنگی به اسرائیل موافقت کرد. فراموش نکنیم که این کشتیهای جنگی با آن زیردریائی های جنگی که مدتی قبل در اختیار دولت اسرائیل قرار گرفته بود فرق دارد. آیا بحرانی تر از منطقه خاور میانه جائی را در جهان سراغ دارید؟ پس می بینید که ارزش قانونهای تصویب شده پارلمانی بورژوائی امپریالیستی تا به چه حد است. این قانون را تصویب کرده اند تا تسلیحات خود را در اختیار دولی که مورد نظر و در دستشان  است قرار دهند. ولی اگر دولت کره شمالی خواهان خرید چنین تسلیحاتی شد درخواست آنها را با ارجاع به وجود چنین مصوبه ای رد می کنند. البته دلیل فروش تسلیحات آلمان و دلیل ارائه پیشنهاد از جانب اسرائیل کاملا روشن است. هر دو طرف از امنیت اسرائیل سخن می رانند که گویا توسط موشکهای "عظیم" و "خطرناک" حماس در خطر نابودی است. هر کس این ادعاها را می خواند از خودش می پرسد نباشد که برخی از سازمانهای سیاسی خودفروخته اپوزیسیون ایران در این دولتها نماینده دائمی دارند. موشکهای اسقاط حماس چه ربطی به حضور کشتیهای جنگی دارند؟ چه نسبتی بین فروش چند کشتی جنگی به اسرائیل و پرتاب چند موشک اسقاط و بی ثمر حماس وجود دارد که اساسا قدرت تخریب نداشته و شلیکشان نمادین است؟ نشریه کلنر اشتات آنسایگه در شماره 4/11/2014 خود پرده پوشی دولت آلمان را در ارتکاب به این جنایت را توضیح داده و می نویسد: "این تغییر نظریه در برلن ناشی از پرتاب موشکهای حماس در قبل و بعد از جنگ نوار غزه است"!!!؟؟؟.

کمیسیون حقوق بشر به ریاست حقوق دان کانادائی که یهودی تبار است، بنام ویلیام شباس که قرار بوده به جنایات ضد بشری اسرائیل در نوار غزه و کشتار 2100 نفر افراد غیر نظامی و کودکان و "جنایات ضد بشری حماس" که از مردم فلسطین به عنوان "سپر بلا" استفاده می کند، رسیدگی کند، کارش به علت خرابکاری اسرائیل متوقف شده و هیات نمایندگی سازمان ملل در دم مرز اسرائیل زمینگیر گشته و اجازه ورد به اسرائیل و نوار غزه را پیدا نمی کند. دولت اسرائیل حتی آقای ویلیام شباس را که می خواهد تقصیر را به گردن هر دو طرف بیاندازد و به مصداق "این به آن در" صهیونیستها را تبرئه کند، یهودی ستیز می نامد. آقای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل که گماشته بی شخصیت آمریکاست به این علت که از قبل، از مخالفت اسرائیل و صحنه گردانی مسایل با خبر بوده، فورا برای رفع شبهه و  جدی نمائی، و "سرسختی" و پافشاری، پیشنهاد تشکیل کمیسیون دومی را داده است. این کمیسیون البته نباید فقط به جنایت اسرائیل در مورد کشتار جمعی، بلکه باید به بمباران تاسیسات سازمان ملل در نوار غزه و سوء استفاده حماس از مدارس این تاسیسات برای انبار کردن اسلحه نیز رسیدگی کند. وی کمیسیونی برای تبرئه صهیونیسم درست کرده است تا جنایات اسرائیل را مانند همیشه لاپوشانی کنند. به این ترتیب معلوم می شود که اسرائیل عامل نیست، جنایتکار نیست این سازمان حماس است که موجب جنگ، بحران و جنایت در منطقه است. به این ترتیب این موجودیت حماس و سایر سازمانهای مقاومت در فلسطین و مردم فلسطین نیستند که در خطر هستند، بلکه "امنیت" اسرائیل است که مرتب در خطر است. انسان بی‌اختیار درشگفت می ماند که تا چه حد این نظر آقای بان کی مون با نظر بخشی از اپوزیسیون گمرااه و بعضن  خودفروخته ایرانی در تشابه است.

آقای عبدﷲ حجازی مدیر بخش فرهنگی و اطلاعات فلسطین در سفارت فلسطین در برلن که از این دروغها و تبلیغات صهیونیستی اسرائیلی ها و ایرانی های هوادار اسرائیل خبر دارد، در مصاحبه اخیر خود چنین بیان کرده است: "در پرتاب موشک به سوی اسرائیل حماس، جهاد اسلامی، جبهه خلق، جبهه دموکراتیک یا فرماندهی ملی جبهه خلق شرکت دارند. اسرائیلی ها تبلیغ می کنند که فقط حماس به این عمل مبادرت می ورزد"(نشریه پرچم سرخ آلمان شماره 29 سال 2014 به نقل از نشریه دنیای جوان).

دکتر ماهر الطاهر عضو دفتر سیاسی "جبهه خلق برای آزادی فلسطین(پ ف ل پ) می گوید: "ما روشن ساختیم که خواست خلع سلاحِ مقاومت، خواب و خیالی بیش نیست که مورد پذیرش هیچکس قرار نمی گیرد. این حق خدشه ناپذیر ماست که در مقابل اشغال مقاومت کنیم". به نقل از نشریه "پرچم سرخ" شماره 33 سال 2014 به زبان آلمانی، "وی اظهار داشت که تمام هیات نمایندگی فلسطین بر رفع محاصره نوار غزه و حرکت آزاد انسان و نقل و انتقال کالا پافشاری می کند. "این خواستها بخشی از مبارزه ای است که قاطعانه و با همان روحیه ایستادگی و روشنی نظیر مقاومت در عرصه نظامی باید به پیش برده شود. ما مصمم هستیم برای حق حیات و آزادی خویش بپا برخیزیم و بر ضد اشغال، سرکوب و بی عدالتی ائتلاف امپریالیستی که علیه بی نوایان و سرکوب شدگان جهان است برزمیم". این سخنان یک رهبر فلسطینی را که مبارزه برای آزادی و رفع اشغال سرزمین فلسطین را وظیفه همه سازمانهای مقاومت فلسطینی می داند با افکار ارتجاعی ایرانی های خود فروخته هوادار صهیونیسم مقایسه کنید که تا سخن از جنایات وحشیانه اسرائیل به میان می آید از "جنایات حماس" سخن می رانند تا مبارزه برای حق حیات، آزادی و استقلال ملتها را جنایت معرفی کنند. این ایرانی ها همانهائی هستند که هوادار تجاوز امپریالیست آمریکا به ایران هستند و هیچ حق و حقوقی برای ملت ایران برسمیت نمی شناسند. برای آنها مفهوم میهنپرستی و استقلال وجود خارجی ندارد. این عده سخنگویان نوین استعمار هستند.

*****

بر گرفته از توفان شماره 177 آذر ماه 1393 دسامبر

 سال 2014، ارگان مرکزی حزب کار ایران(توفان)

صفحه حزب کار ایران (توفان) در شبکه جهانی اینترنت

www.toufan.org

نشانی پست الکترونیکی(ایمیل)

toufan@toufan.org

http://rahetoufan67.blogspot.se/

http://kanonezi.blogspot.se/

http://www.kargareagah.blogspot.se/

 سایت کتابخانه اینترنتی توفان

 http://toufan.org/ketabkane.htm

سایت آرشیو نشریات توفان

http://toufan.org/nashrie_tofan%20archive.htm

توفان در توییتر

https://twitter.com/toufanhezbkar

توفان در فیسبوک

https://www.facebook.com/toufan.hezbekar

 توفان درفیسبوک به زبان انگلیسی

https://www.facebook.com/pli.toufan?fref=ts